Nevoks is back with its Feelin 2 Pod Kit Limited Edition 2024 City Glory!
Each kit is uniquely styled after one of the capital's historic landmarks.
Featuring an integrated 1100mAh battery, it can deliver up to 30W of power. It comes with Nevoks' Feelin 2 cartridge, which holds up to 3mL of liquid.
0.3 ohm coils are not compatible with the Feelin 2 Pod Limited Edition Kit.
Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Combinations |
| Tipo di hardware | Kits & Packs, Pods |
| Kits | Principiante |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 1100 mAh |
| Micro USB | Solo caricamento |
| Potenza massimale | 30W |
| Tiraggio | Stretto |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 3 ml |
| Riempimento | Laterale |
| Connessione | Altro |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | meno di 0.5 ohm, da 0.5 a 1 ohm |
Compra Kit Feelin 2 Pod Limited Edition 2024 City Glory Nevoks a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.