GeekVape presents its new Digi Max Kit!
The Digi Max Kit features an integrated 3000mAh battery and can deliver up to 80W of power. The kit is compatible with GeekVape's J series cartridges with integrated coil, which can hold up to 5ml of liquid. The kit also works with GeekVape JR cartridges compatible with J coils.

Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Combinations |
| Tipo di hardware | Pods |
| Kits | Intermediario |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 3000 mAh |
| Potenza massimale | 80W |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 5 ml |
| Riempimento | Laterale |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | Più di 1 ohm |
Compra Kit Digi Max GeekVape a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.