The Trine series expands with the new Trine Q Pod Kit from Innokin !
The Trine Q Pod Kit is powered by a built-in 1050mAh USB-C rechargeable battery and can deliver up to 20W of power. It is sold with the new QCAP Trine integrated coils cartridge from the same brand, which can hold up to 3mL of liquid.
FIND COMPATIBLE CARTRIDGES HERE

Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Combinations |
| Tipo di hardware | Pods |
| Kits | Principiante |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Autonomia | 1050 mAh |
| Potenza massimale | 20W |
| Tiraggio | Stretto |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 3 ml |
| Riempimento | Laterale |
| Tipo di drip tips | 510, Altro |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | da 0.5 a 1 ohm, Più di 1 ohm |
Compra Kit Trine Q Pod Innokin a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.