Nevoks presents its new Feelin XR Pro Pod kit!
The Feelin XR Pro Pod features an integrated 2500mAh battery and can deliver up to 60W of power. The kit works with Nevoks X cartridges with integrated coil, holding up to 4.5ml of liquid. The kit also works with Feelin X cartridges holding up to 5ml of liquid. These cartridges are compatible with SPL 10 coils from the same brand.

Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Tipo di hardware | Kits & Packs, Pods |
| Kits | Intermediario |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 2500 mAh |
| Potenza massimale | 60W |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 4,5 ml, 5 ml |
| Riempimento | Per il basso, Laterale |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | meno di 0.5 ohm, da 0.5 a 1 ohm |
Compra Kit Feelin XR Pro Pod Nevoks a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.