Lighter and with a greater autonomy, Vaporesso unveils the new version of the must-have XROS Pro Kit !
The XROS Pro 2 Kit from Vaporesso is equipped with a built-in 2000mAh battery and can deliver up to 30W of power, weighing only 65g. A first for a pod with a 2000mAh battery ! It comes with the latest XROS COREX 3.0 cartridges, designed to be leak-proof (thanks to SSS technology) and to offer an exceptional flavor experience.
Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Tipo di hardware | Pods |
| Kits | Intermediario |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 2000 mAh |
| Potenza massimale | 30W |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 3 ml |
| Riempimento | Dall'alto |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | Più di 1 ohm |
Compra Kit Xros Pro 2 Vaporesso a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.