With crazy features, a big screen and a new Atomizer, SMOK is thinking big for the return of the PRIV Series !
Discover the X-Priv Plus Kit, which runs on two 18650 batteries (not supplied) and can deliver up to 225W of power ! It's equipped with the new TF-D SubTank Atomizer that can hold up to 5mL of liquid and is compatible with SMOK's new D-Coil.
FIND THE COMPATIBLE TF-D SUBTANK HERE
FIND COMPATIBLE SMOK D-COIL HERE

Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Kits | Intermediario |
| Tipo di kit | Kits Box meccaniche |
| Tipo di batterie | 2 accus |
| Tipo di batteria | 18650 (non fourni) |
| Potenza massimale | 225W |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 5,5 ml |
| Diametro dell'atomizzatore (mm) | Ø 25,5 mm |
| Riempimento | Dall'alto |
| Connessione | 510 |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | meno di 0.5 ohm |
Compra Kit X-Priv Plus (+TF-D SubTank 5,5ml) SMOK a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.