OXVA's essential NEXLim Kit is now available in an ultra-simplified GO version. Just vape and Go !
The NEXLim Go Kit has an integrated 1800mAh battery and can deliver up to 40W of power. It is compatible with NEXLim cartridges with integrated coils that can hold up to 4ml of liquid.
Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Tipo di hardware | Pods |
| Kits | Intermediario |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 1800 mAh |
| Potenza massimale | 40W |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 4 ml |
| Riempimento | Laterale |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | Più di 1 ohm |
Compra Kit Nexlim Go Oxva a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.