The KIWI brand lands on the ADNS catalog and introduces you to the Spark Kit!
The Spark Kit features an integrated 700mAh battery and can deliver up to 16W of power. The Kit is compatible with Spark cartridges, with integrated coils which can hold up to 2ml of liquid. The Kit is also compatible with all KIWI cartridges.
The pod is rechargeable via the USB-C port on the underside (USB-C cable not supplied).
Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Tipo di hardware | Pods |
| Kits | Intermediario |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 700 mAh |
| Potenza massimale | 16W |
| Tiraggio | Stretto |
| Airflow regolabile | No |
| Capacità (ml) | 2 ml |
| Riempimento | Laterale |
| Tipo di drip tips | Altro |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | Più di 1 ohm |
Compra Kit Spark Kiwi Vapor a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.