Geekvape creates the Aegis Mini 2, a kit in which it has outdone itself. With its 2500 mAh battery life, maximum power of 100 watts, various operating modes, 1.08" display and the Z Nano 2 atomiser, it is in a league of its own. With its 2500 mAh battery life, maximum power of 100 watts, various operating modes, 1.08" display and the accompanying Z Nano 2 atomiser, it is in a league of its own.
Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Tipo di hardware | Kits & Packs |
| Kits | Principiante, Intermediario |
| Tipo di kit | Kits Box elettroniche |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 2500 mAh |
| Micro USB | Solo caricamento |
| Potenza massimale | 100W |
| Tiraggio | Aérien |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 3,5 ml |
| Riempimento | Dall'alto |
| Tipo di drip tips | 810 |
| Connessione | 510 |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | meno di 0.5 ohm, da 0.5 a 1 ohm |
Compra Kit Aegis Mini 2 M100 (+ ato Z Nano 2 3,5ml) GeekVape a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.