Discover the new Falcon X 28000 Kit designed by JNR!
The Falcon X 28000 Kit features an integrated 950mAh battery and a reservoir including 2ml of pre-filled liquid. The Kit comes with two 10ml vials of 20mg nicotine salt liquid. A display shows the remaining battery level. The pod is rechargeable via the USB-C port on the underside (USB-C cable not supplied). The Falcon X Pod can deliver up to 28,000 puffs !
Discover the 17 flavors available !

Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Tasso di nicotina | 20 mg. |
| Gusto | Fruttato |
| Capacità | 10ml |
| Kits | Intermediario |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 950 mAh |
| Airflow regolabile | No |
| Capacità (ml) | 10 ml |
| Riempimento | Dall'alto |
| Resistenze | Più di 1 ohm |
Compra Kit Falcon X 28000 10ml (2x10ml 20mg) JNR a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.