Discover version 2 of SX Mini's PureMax Kit !
The PureMax 2 Kit features an integrated 1300mAh battery and up to 35W of power. The kit is compatible with SX Mini's new PX Pro 2 integrated coil cartridges, which can hold up to 2mL of liquid.
The kit is also compatible with Pro cartridges from the same brand.
FIND THE NEW PX PRO 2 CARTRIDGES HERE
.png)
Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Tipo di hardware | Pods |
| Kits | Intermediario |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 1300 mAh |
| Potenza massimale | 35W |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 2 ml |
| Riempimento | Laterale |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | Più di 1 ohm |
Compra Kit PureMax 2 Pod SX Mini a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.