The Aegis range continues to expand with the new Aegis Hero Q kit from GeekVape!
The Aegis Hero Q kit features an integrated 1300mAh battery and can deliver up to 30W of power. The kit works with all GeekVape Q cartridges with built-in coil, which can hold up to 2ml of liquid.
Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Tipo di hardware | Kits & Packs, Pods |
| Kits | Intermediario |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Autonomia | 1300 mAh |
| Potenza massimale | 30W |
| Tiraggio | Stretto |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 2 ml |
| Riempimento | Dall'alto |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | da 0.5 a 1 ohm, Più di 1 ohm |
Compra Kit Aegis Hero Q GeekVape a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.