Oxva presents its new NeXlim Kit!
The NeXlim Kit features an integrated 1500mAh battery and can deliver up to 40W of power. The kit is compatible with NeXlim cartridges with integrated coil, which can hold up to 4mL of liquid.
The kit is also compatible with Xlim cartridges using an adapter (not included).
Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Tipo di hardware | Pods |
| Kits | Intermediario |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 1500 mAh |
| Potenza massimale | 40W |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 4 ml |
| Riempimento | Laterale |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | da 0.5 a 1 ohm |
Compra Kit Nexlim Oxva a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.