Innokin expands its Klypse range with the new Klypse Pro Kit!
The Klypse Pro kit features an integrated 1000mAh battery and can deliver up to 25W of power. The kit is sold with the same brand's Klypse integrated coils cartridges, which can hold up to 2ml of liquid.
FIND COMPATIBLE CARTRIDGES HERE

Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Tipo di hardware | Kits & Packs, Pods |
| Kits | Principiante, Intermediario |
| Tipo di kit | Kits pod |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 1000 mAh |
| Potenza massimale | 25W |
| Tiraggio | Stretto |
| Airflow regolabile | si |
| Capacità (ml) | 2 ml |
| Riempimento | Laterale |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | da 0.5 a 1 ohm, Più di 1 ohm |
Compra Kit Klypse Pro Innokin a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.