Eleaf presents the iStick TC 40W Box!
The iStick TC Box works with an integrated 2600 mAh battery and can deliver up to 40W of power. The box works with coils ranging from o.15 to 3.5 ohm. Its intelligent chipset integrates new operating modes such as temperature control.
Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
The iStick TC box designed by Eleaf features Eleaf's proprietary Chipset that integrates WV, TC and temperature control modes, all adjustable via an OLED display on the front of the box. | |
The Istick TC box measures 36.2x22.3x77.3mm and is made of aluminum. | |
Kit content :1x iStick TC Box1x USB Cable1x 510/eGo Adapter1x User manual |
| Tipo di hardware | Mods & Boxs |
| Tipo di box | Box elettroniche |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 2600 mAh |
| Micro USB | Solo caricamento |
| Potenza massimale | 40W |
| Atomizzatori compatibili | 22mm max. |
| Connessione | 510 |
| Protezioni elettroniche | si |
Compra Box istick TC Eleaf a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.