Ehuka, the leading brand in electronic hookahs, is back with a new version, the Ehuka X-GO!
Smaller than the previous model, it is easily portable while retaining its impressive technical features: 10mL cartridge, 2000mAh battery, up to 60W of power, 0.2 or 0.3ohm coils.
The bonus: this new hookah has two outputs for vaping and sharing!
FIND COMPATIBLE CARTRIDGES HERE
Ehuka also offers a range of liquids designed for hookah enthusiasts:
Questo prodotto rispetta le normative francesi - vedi l'articolo 11 delle condizioni generali.
| Tipo di hardware | Kits & Packs |
| Tipo di batterie | Integrato |
| Autonomia | 2000 mAh |
| Potenza massimale | 60W |
| Tiraggio | Aérien |
| Capacità (ml) | 10 ml |
| Riempimento | Laterale |
| Protezioni elettroniche | si |
| Resistenze | meno di 0.5 ohm |
Compra Ehuka X-GO Electronic Shisha 2000mAh 10ml a prezzo grossista
I nostri prezzi sono riservati ai professionisti
Se sei un professionista: Iscriversi ou Connettersi.