Another fine creation from Innokin!
The GOZee kit features an integrated 2100 mAh battery and can deliver up to 60W of maximum power. The kit is sold with Innokin's GoZ+ atomizer, which holds up to 3.5ml of liquid and is compatible with the brand's Z series coils.
Discover the new colors available !

This product is only compliant with the french regulation - see article 11 in our Terms and Conditions.
| Device type | Kits & Packs |
| Kits | Beginner, Medium |
| Kit type | Regulated boxs kits |
| External battery type | Integrated |
| Battery life | 2100 mAh |
| Micro USB | Charging only |
| Maximum output | 60W |
| Draw | MTL |
| Adjustable airflow | Yes |
| Capacity (ml) | 3,5 ml |
| Tank diameter | Ø 24 mm |
| Tank compatibily | 27mm max. |
| Refill | Top |
| Drip tip type | 510 |
| Connector | 510 |
| Electronic protections | Yes |
| Coils | Less than 0.5 ohm, 0.5 to 1 ohm, More than 1 ohm |